Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTRĖS MONIKOS NAVICKIENĖS VIZITAS GLOBOS NAMUOSE
Data: 2022-10-21 | Įvertinimas: 9
.
„SENOSIOS KERAMIKOS PĖDOMIS“
Data: 2022-10-20 | Įvertinimas: 6

Užimtumo studijos „Molinukas“ lankytojams ir globos namų gyventojams buvo organizuotas edukacinis užsiėmimas, kur susipažino su senosios baltų keramikos istorija.  Gilinosi į senovinės puodininkystės amatą ir lipdinių gamybą, tuo laikotarpiu naudotas įvairias technikas, formas ir dekorus. Analizavo senovinių buities indų virvelinę ornamentiką. Gerai leisdami laiką, su pasišnekėjimais ir šypsenomis, įgytas žinias galėjo pritaikyti praktiškai. Pasitelkę vaizduotę, kūrėjai nulipdė daugybę puikių, senovę menančių puodynaičių.  Dirbdami kartu, stengėmės atsipalaiduoti, laisvai reikštis ir pajusti kūrybos džiaugsmą.

GARBINGAS 90-MEČIO JUBILIEJUS
Data: 2022-10-17 | Įvertinimas: 6

Dienos barstė džiaugsmo ir skausmo žiedlapius, tarsi rudeniniai lapai biro rūpesčiai, kaip vanduo upėje skubėjo metai. Jie nusinešė jaunystės nerimą, pastatė ir sugriovė ne vieną svajonių pilį, tačiau mainais padovanojo gyvenimiškąjį patyrimą ir išmintį, įrašė į širdį daug šviesių prisiminimų...

Socialinėje grupėje „Saulėlydis“ gražaus ir garbingo 90-ojo jubiliejaus proga gyventoją Emiliją sveikino anūkės, darbuotojai ir gyventojos.

LAUKO BIBLIOTEKA
Data: 2022-10-07 | Įvertinimas: 10

Knygų skaitymas – vienas prasmingiausių laisvalaikio leidimo būdų. Kviečiame visus praverti knygų namelio duris ir pasiimti dėmesį patraukusią knygą, o jei turite - į knygų namelį įdėti perskaitytą ar nereikalingą savo knygą, kad ir kiti patirtų skaitymo malonumą. Džiaugiamės, kad pavyko įgyvendinti brandintą idėją – įrengti naują edukacinę erdvę.

RUDENS ŠVENTĖ
Data: 2022-10-06 | Įvertinimas: 9

Ruduo – tai nuostabus metų laikas, kai gamtos spalvų grožis, derliaus džiaugsmai ir besidraikantys voratinkliai jaudina mus ir žadina kūrybiškumą. Šventės metu į kūrybinį procesą įsitraukėme visi: vaišinomės savo kepiniais iš rudens gėrybių, skaitėme eiles, dainavome, minėme mįsles, žaidėme žaidimus. Šventę pratęsė diskoteka, kurią vedė meno užimtumo vadovas su grupe ,,Linksmuoliai". Visiems linkime, kad šis ruduo būtų spalvingas ne tik gamtoje, bet ir jausmuose, mintyse, išgyvenimuose!

„VIENADIENĖS KELIONĖS AKIMIRKOS“
Data: 2022-10-03 | Įvertinimas: 8

Įgyvendinome planuotą kelionę aplankydami keramikos darbų parodą, eksponuojamą Šilutės m. F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje. Kurioje buvo galima atpažinti jau ne pirmą kartą dalyvaujančių mūsų užimtumo studijos „Molinukas“ autorių braižą, stebėti jų naujausius meninius ieškojimus. Už eksponuojamos parodos užburiantį jaukumą, didžiulį ačiū tariame bibliotekininkei Virginijai. Įsiamžinome prie ilgalaikio realistinio piešinio ant bibliotekos sienos, skirto knygrišystės amato populiarinimui. Apžiūrėjome atvirą lauko bibliotekėlę. Puikus, rudeniškas oras, leido aplankyti nuostabų tvenkinį esantį prie kultūros ir pramogų centro. Ši išvyka su bendraminčių būriu ne tik prasmingai praleistas laikas, bet ir bendruomeniškumo jausmo stiprinimas. Pasisotinę tyro oro, rudens gamtos grožio, grįžome namolio.

SU TARPTAUTINE PAGYVENUSIŲ ŽMONIŲ DIENA!
Data: 2022-10-01 | Įvertinimas: 5