Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
POPIETĖ ,,TABAKAS, RŪKYMAS IR JO ŽALA"
Data: 2015-07-10 | Įvertinimas: 0

Š.m.liepos 10 dieną globos namų bibliotekoje vyko paskaita apie tabaką, rūkymą ir jo žalą. Dalyvaujantys I korpuso gyventojai suprato,  jog  nikotinas - narkotinė medžiaga, kuri sukelia įvairius negalavimus.  Tabako dūmuose esančios nuodingos medžiagos kenkia kvėpavimo sistemai , o metę rūkyti, bus  mažesnė tikimybė susirgti vėžiu ar kitomis sunkiomis ligomis.

SENI CUP 2015 FUTBOLO FINALINĖS VARŽYBOS ŽMONĖMS SU NEGALIA TORŪNĖJE (Lenkija)
Data: 2015-07-07 | Įvertinimas: 1

Turnyras surengtas birželio 30d. – liepos 3 dienomis. Macikų socialinės globos namų futbolo komanda į finalinį turnyrą Torūnėje pateko jau ketvirtą kartą, kaip stipriausia Lietuvoje. Macikiškių ekipos sportinę garbę gynė Arvydas Butkus, Ramūnas Juknius, Virginijus Šarpnickis, Aivaras Matulevičius, Rolandas Pelenis, Valentinas Lukas, Ramūnas Zonys. Liepos 1d. vakare  vykome į Torūnės senamiestį centrinę aikštę, kur vyko visų Seni cup mini futbolo dalyvių pristatymas – 30 komandų iš 10 šalių. Įspūdinga eisena vyko iki parko, kur yra etnografinis muziejus. Muziejaus teritorijoje, vasaros estrados aikštėje, buvo surengtas koncertas, mago pasirodymas. Šis renginys buvo ypatingas tuo, jog jau 15 metų vyksta šios varžybos, buvo dalinamas visiems dalyviams paragauti po gabalėlį torto, vietoje. Po renginio visi buvome suskirstyti i grupes ir pasivaikščioje senamiestyje ėjome į Plenetariumą, kur susipažinome apie mokslininkų atrastas planetas ir t.t.  Liepos 2d. papusryčiavę 8.30val. vykome į Torūnės centrinį stadioną, kur vyko rungtynės. Futbolo turnyro komandos buvo suskirstytos pagal pajėgumą į 5 grupes. Kiekvieną grupę sudarė 6 komandos. Futbolinikai žaidė 2 kėlinius po 7 minutes, buvo trumpinami kėliniai, kadangi buvo 40 karščio. Pirmas rungtynes Macikų ekipa susitiko su Recke  (Vokietija) laimėjome prieš Vokietija 1:0, antras Skwierzyna ( Lenkija ) 4:1  . Sėkmė lydėjo pirmą dieną Macikų komanda, Chojnice (Lenkija) 2:0. Pirmą dieną įveikėme visus savo varžovus, buvome pavargę bet maloniai nusiteikę. Grįžę vakare vykome į Torūnės užmiestį į vakaronę, kuri vyko  IV – forte. Gyventojams buvo suorganizuotos pramogos.
Antra turnyro diena Macikų komandą buvo taip pat fortūna buvo palanki su Hamernia ( Lenkija ) 4:1 iškovojo pergalę, taip pat iškovotą pergalę prieš Terezin  (Čekija ) 5:0. Šiais metais įvykdėme savo lūkesčius, iškovota pirmą prizinė  vieta. Per visą turnyrą įvarčius pelnė Macikų komandai Arvydas Butkus - 6, Virginijus Šarpnickis - 6, ir Rolandas Pelenis - 4.Įdomi kelionė, įdomios varžybos, daug gražių įspūdžių parsivežta iš senosios Torūnės į Macikus. Grįžus visus sportininkus pasveikino globos namų direktorius ir visa administracija.

JONINĖS
Data: 2015-06-23 | Įvertinimas: 0

Viena gražiausių vasaros švečių yra laikomos  Joninės. Šiaurės pusrutulyje ši šventė žymi ilgiausią vasaros dieną ir trumpiausią naktį. Šios šventės ištakos – pagoniška Rasų šventė. Po Joninių naktys pradeda ilgėti, o dienos – trumpėti.
Nepamiršta ši šventė liko ir mūsų globos namuose ir birželio 23
dieną visi susirinko paminėti Joninių bei pasveikinti Jonų bei Janinų. Joninių šventė nuo seno yra viena populiariausių ir linksmiausių. Todėl nestigo geros nuotaikos, linksmybių, muzikos ir žaidimų. Ąžuolo vainikais buvo pasveikinti visi susirkę į šventę Jonai, Janinos, kurie vėliau sustoję į ratelį sušoko vieną bendrą šokį. Žaidimuose dalyvauti teko ne tik globos namų gyventojams, bet ir darbuotojų atstovams. Na o šventės kulminacja – laužo uždegimas. Renginio metu visus lydėjo puiki, pakili nuotaika.

EKSKURSIJA Į JAPONIŠKĄ SODĄ
Data: 2015-06-18 | Įvertinimas: 0

Birželio mėn.18 dieną 4 korpuso 2-o ir 3-io aukšto gyventojos vyko į ekskursiją   - Japonišką sodą. Nors oras nuvykus pasitiko nelabai koks - lijo lietus - sugebėjome neprarasti nuotaikos ir pasižvalgyti po vieną gražiausių ir lankomiausių vietų mūsų krašte.
Japoniškas sodas - neatsiejama japonų kultūros dalis. Per amžius jis apjungė religiją, meną ir pagarbų požiūrį į gamtą. Tai susikaupimo ir savęs pažinimo vieta. Labiausiai sužavėjo ir gilų įspūdį paliko akmenų bei bonsų sodai.

GYVENTOJUI VALENTINUI LUKUI ĮTEIKTAS PROFESINIO MOKYMO DIPLOMAS
Data: 2015-06-17 | Įvertinimas: 0

I korpuso gyventojas  Valentinas Lukas nuo 2012m. mokėsi Šilutės žemės ūkio mokykloje ir įgijo – Apdailininko (statybininko) specialybę. 2015m. birželio 17 d. gyventojui buvo įteiktas profesinio mokymo diplomas.

IŠVYKA Į GAMTĄ
Data: 2015-06-11 | Įvertinimas: 1

Vasara — geriausias laikas praleisti laisvalaikį gamtoje. Vienas iš maloniausių ir tradicinių laiko praleidimo būdų — išvyka su draugų grupe į gamtą. Birželio 11 – osios saulėtą dieną I korpuso I aukšto vyrai susiruošė į iškylą prie Šyšos upės pabendrauti su draugais, mokytis bendravimo kultūros, meistriškai pamojuoti iešmais kepant šašlykus, kartu pažaisti įvairius lauko žaidimus, ugdyti dorovinius jausmus gamtai.

 

SPORTO ŠVENTĖ
Data: 2015-06-04 | Įvertinimas: 1

Birželio 4 d. globos namuose vyko sporto šventė, kuri yra tapusi tradiciniu kasmetiniu renginiu.  Šventės atidarymas pradėtas sveikinimo žodžiais. Gerų startų bei puikių finišų taip pat visiems dalyviams linkėjo globos namų direktorė Jovita Andrijauskienė. Atidarymo šventėje pasirodė meno saviveiklos kolektyvas su nuostabia programa, vadovaujama V. Jovaišienės. Taip pat vyko aerobikos pasirodymas, kuris  visiems sporto šventės dalyviams buvo puikus apšilimas prieš estafetes. Sporto šventėje dalyvavo 44 gyventojai iš įvairių socialinių grupių, kurie išbandė jėgas nuotaikingose estafetėse. Atvykęs svečias iš Kauno „TZMO Baltic“ atstovybės atstovas Remigijus Bira parėmė saldžiais prizais dalyvavusius gyventojus. Visiems dalyvavusiems įteikti prizai, saldžios dovanėlės. 

JUNGTINIO TINKLINIO VARŽYBOS
Data: 2015-05-28 | Įvertinimas: 1

Gegužės 28 d. vykome į Ventos socialinės globos namus, kur vyko jungtinio tinklinio varžybos organizuojamos Ventos SGN.  Dalyvavo 6 komandos iš socialinės globos namų, Macikų SGN,  Aukštelkės SGN, Linkuvos SGN, Veisėjų SGN, Jurdaičių SGN dvi komandos ir Ventos SGN. Macikų globos namus atstovavo Arvydas Butkus, Arūnas Čiulčinskis, Rolandas Pelenis, Aivaras Matulevičius ir Ramūnas Zonys, taip pat žaidė darbuotoja Aušra Tarozienė. Mūsų komanda iškovojo 4 – vietą.

KETVIRTUS METUS MACIKŲ KOMANDA PASIEKIA TARPTAUTINIO TURNYRO „SENI CUP“ FINALĄ
Data: 2015-05-21 | Įvertinimas: 1

2015m. Gegužės 20 – 21d. Prienuose surengta tarptautinio žmonių  su negalia mini futbolo turnyro „SENI CUP  respublikinë atranka. Žaidynėse pirmąją  vietą užėmė svečių teisėmis dalyvavusi baltarusijos komanda, kuri Lenkijoje vyksiančiame finale atstovaus savo šalį.
Lietuvos garbę gins antrąją vietą laimėję praėjusių metų čempionai Macikų komanda. Trečioji vieta atiteko Suvalkijos socialinės globos namų komandai. Tarptautinis žmonių su negalia mini futbolo lygos “SENI CUP 2014” rengiamas šių metų turnyras – jau 9-asis. Turnyre dalyvavo 12 komandų iš socialinės globos namų ir svečių teisėmis Baltarusijos. bei Latvijos komandos.
Mūsų komandai atstovavo sportininkai Arvydas Butkus, Virginijus Šarpnickis, Aivaras Matulevičius, Ramūnas Juknius, Valentinas Lukas, Ramūnas Zonys, Rolandas Pelenis pogrupyje susirungė su Kalvarijos SGN, aukštelkės SGN ir Ventos  SGN  komandomis. Finale dėl prizinių vietų kovojo Macikų, Veisėjų, Latvijos ir Baltarusijos komandos. Gegužės 20d. grįžę iš Prienų stadiono, į Birštoną ruošiamės vakaronei, kuri vyko vaikų vasaros stovykloje “Žvaigždūnė”, kur me ir gyvenome. Buvo puikus vaikinų pasirodymas ant turniko. Vėliau kiekvieną komanda turėjo surinkti puzzle “ SENI CUP” simboliką per 40min, Macikų komanda surinko per 11min ir laimėjo prizą.Vėliau koncertavo “Aliuku” grupės narys. Vakaronės uždarymas – buvo iššauti fejerverkai.
Jau ketvirtą  kartą Macikų socialinės globos namų komanda tapo futbolo turnyro “SENI CUP” nugalėtoja Lietuvoje. Ketvirtus metus  metus iš eilės iškovota teisė važiuoti į Torūnę, kur liepos 1-4 dienomis vyks turnyro finalas, kuriame rungtyniaus 34 komandos iš 15 šalių.
Grįžusius sportininkus pasveikino socialinės globos namų direktorė Jovita Andrijauskienė, vyriausioji socialinė darbuotoja Irena Gimbutienė. Vadovai, taip pat  palinkėjo sėkmės Torūnėje.

 

SPORTO FESTIVALIS „SPORTUOKIME IR ŠOKIME KARTU“
Data: 2015-05-13 | Įvertinimas: 1

Šeduvos kavinės – motelio „Šeduvos malūnas“ konferencijų salėje, vyko respublikinis neįgaliųjų sporto festivalis „Sportuokime ir šokime kartu“. Susirinko įvairaus amžiaus bei neįgalumo dalyvių komandos iš Šeduvos specialiojo ugdymo mokyklos, Pabradės socialinių globos namų, Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos, Linkuvos socialinių globos namų bei Macikų socialinės globos namų. Dalyvių pasirodymą vertino kompetentinga Lietuvos Moterų Sporto Asociacijos vertinimo komisija, kurios vadovė aerobikos pradininkė Joana Bartaškienė. Komandos  buvo vertinamos už atliekamo šokio pasirodymo sudėtingumą, sinchroniškumą bei estetinį vaizdą. Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis už sinchroniškumą, perspektyvumą, nuoseklumą, išradingumą, taip pat diplomais, medaliais, o vadovai dovanomis. Macikų socialinės globos namų komanda buvo apdovanota kaip estetiškai atrodanti bei sinchroniškai atlikusi šokį  komanda. Renginį pradėjome neįgaliųjų sporto festivalio masiniu šokiu, užbaigėme estafetėmis, kuriose dalyvavo visi renginio dalyviai su gera sportine nuotaika.

 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101   102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137