Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
,,GALIŪNAS 2014m."
Data: 2014-09-04 | Įvertinimas: 1

Aukštelkės socialinės globos namų stadione vyko tradicinis LSOK respublikinis galiūnų čempionatas „Galiūnas 2014”, kuris skirtas žmonėms, turintiems intelekto sutrikimą. Tai vienintelis tokio pobūdžio čempionatas Lietuvoje. Šis čempionatas sulaukė didelio susidomėjimo ir jame dalyvavo 8 komandos iš įvairių Lietuvos įstaigų: Macikų (Šilutės r.) socialinės globos namų komanda (SGN), Adakavo SGN (Tauragės r.), Dūseikių SGN (Telšių r.), Kėdainių SGN, Ventos SGN (Akmenės r.), Veisiejų SGN (Lazdijų r.), Šiaulių SGN bei šeimininkų Aukštelkės SGN (Šiaulių r.) komanda.
Čempionate buvo varžomasi asmeninėse ir komandinėse rungtyse. Moterims teko varžytis trejose rungtyse: kamuolio laikymo, rankų lenkimo ir kaladės metimo. Vyrai varžėsi rankų lenkimo, luito laikymo ir luito metimo rungtyse.  Komandinėse rungtyse dalyvavo visi keturi komandos nariai. Komandos išbandė jėgas padangos vartymo rungtyje, virvės traukimo ir estafetėje, kurią sudarė: kelmo, naščių, smėlio maišo nešimas bei traktoriaus tempimas.
Macikų socialinės globos namams atstovavo gyventojai: Ramūnas Zonys, Arūnas Čiulčinskis, Vladimir Orlov ir Renata Teslionak, bei vienetų rungtyse Eglė Beniušytė. Mūsų komanda iškovojo III – vietą, prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis, o treneriams įteikti saldieji prizai.

 

LSO JUNGTINIO KREPŠINIO VARŽYBOS 5X5
Data: 2014-09-02 | Įvertinimas: 1

Š.m. rugpjūčio 28d.  išvykome į Rokiškį, kur vyko LSO Jungtinio krepšinio varžybos 5×5. Varžybose buvo du lygiai, kadangi mūsų komanda žaidžia I – lygyje t.y. tarp stipriausių, tad mums teko susirungti su Skemų SGN, Kupiškio SGN,  Latvių SGN ir Aukštelkės  SGN žaidėjais.
Macikų globos namams atstovavo gyventojai: A. Matulevičius, R. Juknius, R. Zonys, A. Butkus. Komandą taip pat papildė ir du darbuotojai: A. Tarozienė ir I.Mažeikaitė. Nelengva buvo kova per lietų, nes varžovai tikrai pakankamai stiprus, tačiau mus lydėjo fortūna ir mes iškovojome I- vietą. Į globos namus parvežėme gražią ir didelę taurę, kuria taip pat pasidžiaugė globos namų direktorius.

,,JŪSŲ DARBAI SUŠILDO IR NURAMINA..."
Data: 2014-09-01 | Įvertinimas: 0

,,Jūsų darbai sušildo ir nuramina..."
,,Žaviuosi Jūsų kūrybiniais darbais, be galo dideliu kruopštumu ir kantrybe..."
,,Jūsų darbai džiugina ne tik mūsų akis, bet ir sielas..."
Tai tik keletas ištraukų iš užimtumo grupės ,,Prie židinio" atsiliepimų albumo, kurias įrašė lankytojai, lankydami Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos miesto filiale eksponuojamą Leonidos Iminijados Laureckytės kryželio siuvinėtų paveikslų parodą ,,Žydėjimo stebuklas".

PARODA ,,METŲ LAIKAI,,
Data: 2014-08-10 | Įvertinimas: 1

Kiekvienas metų laikas mums dovanoja  savo grožį ir spalvas. Todėl neatsitiktinai užimtumo grupės „Molinukas“ kūrėjai, visais savo pojūčiais ir potyriais išgyvenę matų laikų kaitą, nuotaikas, atradimus ir įspūdžius, bei gimusias idėjas, sudėjo savo molio lipdiniuose ir gražią, šiltą vasaros dieną, gamtoje jie dovanojo savo kūrybinių darbų parodą „Metų laikai“.
Lankytojai ir gerbėjai apžiūrėję parodą negailėjo gražių žodžių ir susižavėjimo darbų autoriams. Manau, jog tai puiki motyvacija gyventojų kūrybiškumui skatinti.

FUTBOLO TURNYRAS TORŪNĖJE
Data: 2014-07-09 | Įvertinimas: 1

MACIKŲ SOCIALINĖS GLOBOS NAMŲ FUTBOLO KOMANDA Į FINALINĮ TURNYRĄ TORŪNĖJE PATEKO JAU TREČIĄ KARTĄ

Turnyras surengtas liepos 1-4 dienomis. Macikų socialinės globos namų (direktoriaus Romualdo Jovaišos) futbolo komanda į finalinį turnyrą Torūnėje pateko jau trečią kartą, kaip stipriausia Lietuvoje. Macikiškių ekipos sportinę garbę gynė Arvydas Butkus, Ramūnas Juknius, Virginijus Šarpnickis, Aivaras Matulevičius, Rolandas Pelenis, Valentinas Lukas, Ramūnas Zonys.
Liepos 2d. ėjome aplankyti Torūnės miesto senamiesti. Lankėmės pačiose įžymiausiose vietose: grojantis fontanas, centrinė Torūnės aikštė, bažnyčioje Šv. Barbaros. Vakare  vykome į Torūnės senamiestį centrinę aikštę, kur vyko visų Seni cup mini futbolo dalyvių pristatymas – 30 komandų iš 10 šalių. Įspūdinga eisena vyko iki parko, kur yra etnografinis muziejus. Muziejaus teritorijoje, vasaros estrados aikštėje, buvo surengtas akrobatų pasirodymas. Po renginio visi vykome į Torūnės užmiestį į vakaronę, kuri vyko IV – forte. Gyventojams buvo suorganizuotos pramogos. Liepos 3d. papusryčiavę 8.30val. vykome į Torūnės centrinį stadioną, kur vyko rungtynės. Futbolo turnyro komandos buvo suskirstytos pagal pajėgumą į 5 grupes. Kiekvieną grupę sudarė 6 komandos. Futbolinikai žaidė 2 kėlinius po 10 minučių. Pirmas rungtynes Macikų ekipa pralaimėjo komandai iš Ukrainos 1:3, antras Krasnystaw ( Lenkija ) 4:3  . Nesėkmės lydėjo pirmą dieną Macikų komanda, Nowe Miszewe (Lenkija) 2:0. Grįžę iškarto vykome į motoarena pažiūrėti motociklistų treniruotės . Antra turnyro diena Macikų komandai buvo geresnė kovojo su Naklo (Lenkija ) 0:2 ir iškovojo pergalę, taip pat iškovojo pergalę prieš Opolnica (Lenkija ) 2:5. Ši pergalė padėjo iškovoti ketvirtą vietą. Per visą turnyrą įvarčius pelnė Macikų komandai Arvydas Butkus - 3, Virginijus Šarpnickis - 6, ir Rolandas Pelenis - 2. Įdomi kelionė, įdomios varžybos, daug gražių įspūdžių parsivežta iš senosios Torūnės į Macikus. Grįžus visus sportininkus pasveikino globos namų direktorius ir visa administracija.

JONINĖS
Data: 2014-06-23 | Įvertinimas: 1

Joninės viena seniausių ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties švenčių. Tai jauno ir seno, mažo ir didelio laukiama šventė. Ji dar vadinama Rasos švente arba Kupolinėmis.
Š/m. birželio 23 d. globos namuose  sveikinome visus Jonus ir Janinas, ieškojome paparčio žiedo, kuris buvo kupinas magijos, paslapčių ir visokių burtų. Visi kartu linksminomės, šokome, dainavome bei uždegėme Joninių laužą, o norinčios ištekėti mergelės puošė kupolę.
Geros nuotaikos lydimi, dar ilgai skanavome pririnktų stebuklingų žolelių arbatos.

SPORTO ŠVENTĖ
Data: 2014-06-04 | Įvertinimas: 1

Š/m. birželio 4d. globos namuose vyko sporto šventė. Ši šventė, tapusi jau tradiciniu kasmetiniu renginiu, kuriame nugali draugystė. Į sporto šventę atvyko svečias iš Kauno „TZMO Baltic“ atstovybės- Remigijus Bira, kuris parėmė saldžiais prizais dalyvavusius gyventojus šventėje. Svečiai iš Klaipėdos apskrities darbo biržos taip pat stebėjo bei palaikė žaidžiančias komandas. Šventės atidarymas pradėtas sveikinimo žodžiais, kuriuos ištarė renginio organizatorė A.Tarozienė. Taip pat, visiems dalyviams gerų startų, puikių finišų linkėjo globos namų direktorius R.Jovaiša. Meno saviveiklos kolektyvas, vadovaujamas socialinės darbuotojos darbo užimtumui V.Jovaišienės nustebino nuostabia ir žaisminga programa. O, aerobikos pasirodymas visiems sporto šventės dalyviams buvo puikus apšilimas prieš visas rungtis.
Sporto šventėje dalyvavo 42 dalyviai iš globos namų įvairių socialinių grupių, tarp jų ir gyventojai su vežimėliais. Didelis būrys gyventojų bei darbuotojų buvo sirgaliais, kurie palaikė žaidžiančias komandas. Sporto šventėje dalyvavę gyventojai išbandė jėgas nuotaikingose estafetėse bei šeimyninėse rungtyse. Visiems dalyvavusiems įteikti prizai bei saldžios dovanėlės. 

EKSKURSIJA Į MINI ZOOLOGIJOS SODĄ
Data: 2014-05-30 | Įvertinimas: 0

Gegužės 28 dieną, globos namų gyventojai vyko į ekskursiją zoologijos parką, Mini  Zoo, esantį Jonušų kaime Dauparų – Kvietinių sen., Klaipėdos raj. ir į Klaipėdos miestą. Ekskurcijos organizavimas buvo numatytas socialiname darbo plane, aktyviai dalyvaujantiems skaitovams bibliotekos renginiuose.

SENI CUP
Data: 2014-05-22 | Įvertinimas: 2

Trečius metus Macikų komanda pasiekia tarptautinio turnyro
„SENI CUP“ finalą
 

2014m. Gegužės 21 – 22d. Prienuose surengta tarptautinio žmonių  su negalia mini futbolo turnyro „SENI CUP  respublikinë atranka. Žaidynėse pirmąją  vietą užėmė svečių teisėmis dalyvavusi baltarusijos komanda, kuri Lenkijoje vyksiančiame finale atstovaus savo šalį.
Lietuvos garbę gins antrąją vietą laimėję praėjusių metų čempionai Macikų komanda. Trečioji vieta atiteko Suvalkijos socialinės globos namų komandai. Tarptautinis žmonių su negalia mini futbolo lygos “SENI CUP 2014” rengiamas šių metųturnyras – jau 8-asis. Turnyre dalyvavo 12 komandų iš socialinės globos namų ir svečių teisėmis Baltarusijos. bei Latvijos komandos. Mūsų komandai atstovavo sportininkai Arvydas Butkus, Virginijus Šarpnickis, Aivaras Matulevičius, Ramūnas Juknius, Valentinas Lukas, Ramūnas Zonys, Gintaras Laukaitis pogrupyje susirungė su Ventos SGN, Dūseikių SGN, Jasiuliškių SGN, ir Suvalkijos SGN komandomis. Finale dėl prizinių vietų kovojo Macikų, Dūseikių, Kalvarijos ir Baltarusijos komandos. Gegužės 21d. Grįžę iš Prienų stadiono, į Birštoną ruošiamės vakaronei, kuri vyko vaikų vasaros stovykloje “Žvaigždūnė”, kur me ir gyvenome. Buvo trio būgninkų pasirodymas, visi sportininkai galėjo ir patys pamėginti mušti būgnus. Vėliau kiekvieną komanda turėjo iš plastelino nulipdyti “SENI CUP” taurę. Vakaronės uždarymas – buvo iššauti fejerverkai.
Jau trečią kartą Macikų socialinės globos namų komanda tapo futbolo turnyro “SENI CUP” nugalėtoja Lietuvoje. Trečius metus iš eilės iškovota teisė važiuoti į Torūnę, kur liepos 1-4 dienomis vyks turnyro finalas, kuriame rungtyniaus 36 komandos iš 15 šalių.
Grįžusius sportininkus pasveikino socialinės globos namų direktorius Romualdas Jovaiša ir palinkėjo sėkmės Torūnėje.

 

IŠVYKA PRIE JŪROS
Data: 2014-05-22 | Įvertinimas: 0
Išvyka prie jūros.
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110   111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140