Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
EDUKACINĖ IŠVYKA Į HUGO ŠOJAUS MUZIEJŲ
Data: 2022-04-27 | Įvertinimas: 16

Globos namų gyventojai dalyvavo edukacinėje veikloje „Knygos istorija“. Edukacinės veiklos metu susipažino ne tik su rašto ir knygos istorija, bet aktyviai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose: gamino popierių, rašė ant vaškinių, molinių, grifelinių lentelių. Nuoširdžiai dėkojame edukatorei  už puikiai praleistą laiką bei informatyvią veiklą, kuri papildė mūsų žinias.

FILMŲ PERŽIŪROS IR APTARIMAS
Data: 2022-04-25 | Įvertinimas: 14

      H. Balzakas  „ Kad galėtum spręsti apie žmogų, reikia perprasti bent jau jo minčių, jo nelaimių, jo sielos, nerimo paslaptis.“

     Senyvo amžiaus žmonių su negalia užimtumas - viena iš kasdienių socialinio darbo veiklų, reikalaujanti darbuotojų kūrybiškumo. Šiuos žmones nustebinti, sudominti ir suburti bendrai veiklai yra nelengva. Kiekvienas iš jų yra unikalus, turintis savo pomėgius, nuostatas, vertybes ir patirtį. Stengiantis suburti ir ugdyti bendruomeniškumą, jau keletą metų grupėje “Saulėlydis“ vyksta teminės popietės, filmų peržiūros ir aptarimai. Tai laikas, kai galime stebėti gyventojų emocijas, įvardinti kylančius jausmus. Dažnai pamatyti filmai sužadina prisiminimus, kuriais gyventojos noriai dalinasi tarpusavyje. Pandemijos metu ši prasminga veikla buvo nutrūkusi, tačiau gyventojų iniciatyva filmų popietes, malonius pašnekesius ir pasisėdėjimus atnaujinome.

    „Saulėlydžio“ grupės moterys labai mėgsta ne tik kino filmų, bet ir fotografijų iš aukšte vykstančių kultūrinių renginių, švenčių peržiūras. Nuostaba ir linksmi prisiminimai aplanko kai televizoriaus ekrane išvysta save.

    Šios bendrų veiklų popietės suartina ne tik gyventojas, bet ir darbuotojus, puoselėjami  tvirtesni, draugiškesni tarpusavio santykiai. Neretai apie gyventojas sužinome ir naujų bei netikėtų faktų, geriau suprantame jų išgyvenimus, džiaugsmus, puoselėjamas tradicijas ir vertybes.

                                                                                                                                   Socialinė darbuotoja Dalia

ATVERK IR SUŽINOK
Data: 2022-04-22 | Įvertinimas: 15

Gerumo niekada nebūna per daug. Gerumą kitam žmogui mes išreiškiame pagarba ir meile, palankumu ir dėmesingumu, jautrumu ir gailestingumu. Globos namų gyventojos savo gerumą išreiškė žodžiais popieriaus lape.

TARPTAUTINĖ MOTINOS ŽEMĖS DIENA
Data: 2022-04-22 | Įvertinimas: 12

Socialinėje grupėje „Jovaras“ paminėta Balandžio 22 dieną pasaulyje minima Tarptautinė Motinos žemės diena. Šią dieną pasaulio gyventojai raginami gyventi ir mylėti taikiai, taip pat sodinti medžius, gėles, tvarkyti aplinką, iškelti inkilus, žemei dainuoti dainas, bei deklamuoti eilės. Vienybės, darnos, švaros, meilės žemei ir vienas kitam.

PREVENCINĖ POPIETĖ „EMOCIJŲ ĮTAKA SVEIKATAI“
Data: 2022-04-21 | Įvertinimas: 13

Socialinėje grupėje „Užuovėja“ vyko prevencinė popietė apie emocijas bei jų įtaką žmogaus organizmui. Mes ilgai gyvenome sukaustyti pandemijos baimės, teko susidurti su nerimu ir stresu. Šios popietės tikslas – išmokti pažinti, suprasti ir tinkamai išreikšti savo tiek teigiamas, tiek neigiamas emocijas.

EDUKACINĖ IŠVYKA Į ŠVĖKŠNOS MIESTELĮ
Data: 2022-04-20 | Įvertinimas: 13

Globos namų bendruomenė vyko pasigrožėti didinga dvibokšte raudonų plytų aštuonių altorių Švėkšnos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčia, pasivaikščioti po grafų Pliaterių įkurtą parką. Išalkę užsuko papietauti į miestelyje esančią „Viesulo“ kavinę, kurioje visi dalinosi patirtais įspūdžiais.

ŠV. VELYKOS GRUPINIO GYVENIMO NAMUOSE
Data: 2022-04-19 | Įvertinimas: 14
.
SU ŠV. VELYKOM!
Data: 2022-04-16 | Įvertinimas: 15