Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
PREVENCINĖ POPIETĖ ,,ALKOHOLIO POVEIKIS ŽMOGAUS ORGANIZMUI"
Data: 2021-05-25 | Įvertinimas: 10

Socialinėje grupėje ,,Užuovėja“ vyko prevencinė popietė tema ,,Alkoholio poveikis žmogaus organizmui".  Šio pokalbio tikslas buvo išsiaiškinti alkoholio poveikį žmogaus organizmui bei sužinoti kokias ligas sukelia ši priklausomybė. Socialinio darbuotojo padėjėjos Vilma ir Alma gyventojoms papasakojo apie ilgalaikio ir trumpalaikio alkoholio poveikį, jo negrįžtamą žalą organizmui. Pokalbio metu visi supratome, jog alkoholis – tai žmogaus vidinis priešas.
                                                                                                                                      Socialinės darbuotojos G.Baubkiene, A.Juknienė

PAPLŪDIMIO TINKLINIO AIKŠTELĖS ATIDARYMAS
Data: 2021-05-21 | Įvertinimas: 16

Globos namų bendruomenė džiaugiasi išsipildžiusia svajone – įrengta paplūdimio tinklinio aikštele. Susivieniję gyventojai surengė talką ir aktyviai kibo į darbus, kurie pareikalavo didelės ištvermės, kantrybės ir jėgų. Toks gyventojų aktyvumas įrodė, kad gyventojai yra išsiilgę sporto ir aktyvaus laisvalaikio gryname ore. Šventės atidarymo metu užimtumo grupės „Linksmuoliai“ pristatė nuotaikingą šokį. Globos namų direktorius Eugenijus pasidžiaugė visų aktyvumu, įteikė padėkos raštus gyventojams už parodytą iniciatyvumą bei sunkų darbą ruošiant paplūdimio tinklinio aikštelę ir padovanojo tinklinio kamuolį. Po sužaistų paplūdimio tinklinio rungtynių, visi dalyviai bei žiūrovai vaišinosi saldžiomis vaišėmis, gaivinosi „Neptūno“ vandeniu, už kurį dėkojame Macikų kaimo parduotuvės „Aibė“ direktoriui Egidijui.
                                                                                                                        Socialinė darbuotoja Aušra Virbickė

GIMTADIENĮ ŠVĘSKIME DRAUGE!
Data: 2021-05-20 | Įvertinimas: 10

Žmogus nepakeičiamas laike, nepakartojamas žemėje. Kiekvienas skleidžia savo ypatingą šviesą. Istorija skaičiuoja šimtmečius, žmogus - metus, valandas, dienas, tad šios dienos popietė buvo skirta moterims gimusioms gegužės mėnesį. Renginį organizavo socialinio darbuotojo padėjėjos Vilma ir Alma.
                                                                                                              Socialinės darbuotojos Aušra Juknienė, Gitana Baubkienė

MODELINO GALIA
Data: 2021-05-20 | Įvertinimas: 12

Modelinas yra daugkartinio naudojimo, nes nepavykus ką nors nulipdyti, galima perdaryti iš naujo, transformuoti. Modelinas labai malonus liesti, nes jis yra labai minkštas. Minkant modeliną dirba gyventojų rankų raumenys. Kūrybiniai darbeliai iš modelino globos namų gyventojams duoda daug naudos: lavina vaizduotę, sensoriką, smulkiąją motoriką, ugdo dėmesį, susikaupimą, kantrybę, didina pasitikėjimą savimi, mažina stresą ir įtampą. Globos namų gyventojai džiaugėsi išbandę modelino galią.
                                                                                                                                     Užimtumo specialistė Saulė Overlingienė

DĖKOJAME UŽ FANTASTIŠKĄ DOVANĄ
Data: 2021-05-20 | Įvertinimas: 9

Socialinėms įstaigoms, tame tarpe ir mūsų globos namams, perduoti 6 specializuoti automobiliai. Juose sumontuoti keltuvai neįgaliojo vežimėlio pervežimui, automobilis gali vežti 2 neįgaliuosius vežimėliuose. Naujutėlaitį automobilį mums perdavė Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius Alvydas Masiulis. Perdavime dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos viceministrė Vilma Augienė. Džiaugiamės šia fantastiška dovana ir tuo kad mūsų neįgalūs gyventojai keliauti galės komfortabiliai ir saugiai.

SVEIKINAME SU PROFESINE BUHALTERIŲ DIENA!
Data: 2021-05-14 | Įvertinimas: 8

Mielos buhalterės! Jūsų veikla reikalauja didelio profesinio bei vadybinio pasirengimo, sugebėjimo priimti atsakingus sprendimus. Šia proga linkime, kad Jums visada pakaktų jėgų ir kompetencijos kasdieniniuose, atsakomybės kupinuose darbuose. Te niekada Jums nepritrūksta energijos, kūrybinės sėkmės ir ryžto!