Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
SVEIKATA - SĖKMĖS ŠALTINIS!
Data: 2020-10-13 | Įvertinimas: 9

Sveikata jau seniai suvokiama ne tik kaip ligos ar negalios nebuvimas. Kaip ir sveika gyvensena – ne tik gyvenimo būdas, mažinantis ligų ar ankstyvų mirčių riziką, bet ir padedantis mums fiziškai ir psichologiškai geriau jaustis, būti aktyvesniems, labiau patenkintiems gyvenimu ir siekti sėkmės. Žmogaus sveikata susideda iš fizinės, emocinės, socialinės ir dvasinės sveikatos, kurios yra labai glaudžiai susijusios – geresnė dvasinė ir socialinė sveikata lemia geresnę emocinę sveikatą, o tai savo ruožtu gerina ir fizinę sveikatą. Dėl pablogėjusios emocinės sveikatos, kyla socialinės problemos, pykčiai su aplinkiniais, dėl to kenčia ir socialinė sveikata.

                                                                                                           Socialinės darbuotojos Aušra Virbickė, Ilona Paulauskienė

GERĖKITĖS ŽOLĖS STIEBELIU
Data: 2020-10-13 | Įvertinimas: 9

Širdim braunasi lengvas liūdesys-nepastebimai pralėkė vasara, dovanojusi tiek daug saulėtų šiltų dienų. Jos atšvaitai dar ilgai blyksės gelstančiuose, raustančiuose medžių lapuose ir rytais užklystančioms šalnoms, vėstančiam orui bei šaltam lietui. Tad neliūdėkite ir gerėkitės žolės stiebelį apsiraizgiusia voratinklio gija, pilku debesėliu ir aplankykite užimtumo grupę ,,Vytelė'. Tiek daug gražių pintų daiktų pamatysite o gal net norėsite išmokti pynimo meno.

                                                                                                                                       Užimtumo specialistė Danutė Grikšienė

ORIGAMIO LANKSTYMAS
Data: 2020-10-09 | Įvertinimas: 8

Origami - japoniškas meninis popieriaus lankstymo būdas, kuris labai patinka socialinės grupės ,,Neužmirštuolė" gyventojoms. Origamiais taip pat vadinami ir patys lankstiniai, kurie nėra vien popieriniai lėktuvėliai ar gervės. Iš popieriaus lankstomi įvairiausi pastatai, fantastiniai gyvūnai ar gėlės.

RUDENS ISTORIJA
Data: 2020-10-05 | Įvertinimas: 10

Geriausias metas, žinoma, ruduo.
Spalvų kontrastai – lyg smagiuos paveiksluos.
Kiek aukso nebyliuos tarpežerių languos
Ir kiek nedaug po šitą auksą vaikšto.

Socialinės grupės ,,Neužmirštuolė" gyventojos, padedamos socialinių darbuotojų padėjėjom Daivai Zarembienei, Jolantai Vytuvienei, Raimondai Rimkienei bei Audrai Kačinskienei, kūrė įvairias rudens kompozicijas iš vaisių ir daržovių. Darbeliai papuošė ir ,,nuspalvino" socialinę grupę įvairiom rudens spalvoms. Ruduo - turtingiausias ir spalvingiausias metų laikas!

                                                                                              Socialinės darbuotojos Laima Kuturienė, Vaida Jančauskienė

OBUOLIŲ PYRAGO KVAPAS
Data: 2020-10-02 | Įvertinimas: 9

Vos pravėrus virtuvėlės duris pasitinka malonus, ką tik iškepto pyrago kvapas. Socialinės grupės  ,,Neužmirštuolė“ gyventojos, kartu su darbuotojom, susibūrusios mokėsi kepti obuolių pyragą, dalijosi patirtimi ir tiesiog bendravo. Bendravimas padeda patenkinti mums svarbų artumo poreikį, leidžia išreikšti rūpestį, meilės ir kitus malonius jausmus. Tad būkime sveiki, laimingi ir nuoširdūs vieni kitiems.
 

TARPTAUTINĖ PAGYVENUSIŲ ŽMONIŲ DIENA
Data: 2020-10-01 | Įvertinimas: 5

Jūsų gyvenimo kelias, kuriuo ėjote ir einate - kupinas atradimų, gėrio, grožio ir vilties, o nugyventi metai - tai gražiausias ir brandžiausias Jūsų gyvenimo turtas, kuriuo dera didžiuotis. Sveikiname su Tarptautine pagyvenusių žmonių diena!
 

LINKSMAI PAMINĖTI GYVENTOJŲ GIMTADIENIAI
Data: 2020-09-30 | Įvertinimas: 4
.
RUDENINIAI APLINKOS DARBAI
Data: 2020-09-30 | Įvertinimas: 3
.
RUDENS GĖRYBĖS
Data: 2020-09-30 | Įvertinimas: 3

Gražią rudens popietę socialinės grupės ,,Jovaras" vyrai, pasivaikščiojimo metu prisirinko rudenėlio teikiamų gėrybių: kaštonų. Kieme jų tiek daug prikritę, kad negali praieti nepaėmęs nors vieno taip ir prašosi būti surenkami, o kartu ir aplinką pasitvarkėm, pajudėjom. Na, o parsinešę į aukštą pradėjom dėliot įvairiausias figūras ir štai kas gavosi: Jurijui „gimė“ žmogus, Deimantui saulė ir paukštė. Bet svarbiausia smagiai ir ne kasdieniškai praleidome laisvalaikį.

                                                                                                                                    Socialinė darbuotoja Daiva Mejerienė

SVEIKINAME SOCIALINĮ DARBĄ DIRBANČIUS DARBUOTOJUS!
Data: 2020-09-25 | Įvertinimas: 13

                               Geriausias metas, žinoma, ruduo.
                               Spalvų kontrastai – lyg smagiuos paveiksluos.
                               Kiek aukso nebyliuos tarp ežerų languos
                               Ir kiek nedaug po šitą auksą vaikšto.


Jūs esate arčiausiai žmogaus, kuriam reikia pagalbos, kuris šiandieniniame pasaulyje nesijaučia saugus. Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga, socialiniams darbuotojams bei socialinių darbuotojų padėjėjams linkime begalinės kantrybės, tolerancijos, sveikatos ir tikėjimo savo profesinės veiklos prasme. Jūsų pastangos lengvina žmonių gyvenimą.