Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
TARPTAUTINIS ŽMONIŲ SU NEGALIA FUTBOLO TURNYRAS SENI CUP 2017
Data: 2017-05-30 | Įvertinimas: 3

Gegužės 30 – 31d. Marijampolėje surengta tarptautinio žmonių  su negalia mini futbolo turnyro „SENI CUP  2017".  Šių metų turnyras – jau 11-asis. Turnyre dalyvavo 15 komandų iš visos Lietuvos socialinės globos namų. Mūsų komandai atstovavo sportininkai Artūras Mironovas, Vidas Laurinavičius, Aivaras Matulevičius, Ramūnas Juknius, Andrius Novatorovas, Ramūnas Zonys, ir Rolandas Pelenis. Pirmą dieną Marijampolės “Arvi” stadione vyko pusfinaliai. Pusfinali kovojome su Suvalkijos SGN, Zarasų SGN, Dūseikių SGN bei Kėdainių SGN,  Macikų komanda iškovojo I vietą pusfinalį.
Grįžę iš Marijampolės  stadiono į Jurgežerių kaimą “Gintaro stovyklą” kur ir gyvenome. Kiekviena komanda turėjo būti paruošusi “Pantomimos” prisistatymą, kaip MYLI SENI CUP. Po visų komandų pasirodymo, vakaronėje pasirodė su būgnais Fausta Šukytė,  kuri užėmė II vietą Talentų šou. Taip pat koncertavo atlikėja Miglė. Visiems žaidėjams buvo įteikti saldūs prizai. Vakaronės uždaryme buvo šaunūs fejerverkai. Antrą dieną, finale, Macikų komanda susitiko su Dūseikių SGN, Prūdiškių SGN, Jasdiuliškių SGN, Veisėjų SGN ir Aukštelkės SGN. Vyko atkakli kova, tačiau nuovargis padarė savo, iškovota IV- vieta. Lietuvos garbę gins ir vyks į Lenkiją Torūnės miestą pirmąją vietą laimėję Veisėjų  komanda. Antrąją vietą iškovojo Prūdiškių SGN ir  trečioji vieta atiteko Aukštelkės socialinės globos namų komandai.

PASIGROŽĖKIME GLOBOS NAMŲ APLINKA
Data: 2017-05-29 | Įvertinimas: 0
.
ŠILUTĖS MIESTO ŠVENTĖ
Data: 2017-05-27 | Įvertinimas: 0

Užimtumo grupė ,,Floristika" buvo pakviesta pravesti edukacinę pamokėlę Šilutės miesto šventėje. Bibliotekos kiemelyje mokėme vaikus tapyti akmenimis, klausėmės koncerto ir vaišinomės arbata. Užsiėmimo metu, vaikai susipažino su klijavimo akmenimis technika ir pasigamino įvairių rėmelių bei paveikslėlių. Ši diena mums suteikė daug džiugių akimirkų, nes pamatėme puikiai organizuotą šventę bei laimingus vaikus laikančius savo klijuotus paveikslėlius.

TARPTAUTINIS JUNGTINIO KREPŠINIO ČEMPIONATAS
Data: 2017-05-26 | Įvertinimas: 3

 Gegužės 26d. 5val ryto išvykome į Rokiškį, kur vyko Tarptautinis Jungtinio krepšinio varžybos 5x5. Šiuose varžybose buvo du lygiai, mūsų komanda žaidžia I – lygyje, tarp stipriausiu. Mums teko susirungti su šeimininkais: tai Skemų SGN,   Latvijos Mėmėlės  SGN ir Aukštelkės  SGN. Macikų globos namams atstovavo gyventojai A. Matulevičius, R. Juknius, R. Zonys, A. Mironovas ir V. Laurinavičius. Kadangi jungtinis krepšinis taip pat turi žaisti dar du darbuotojai atstovavo A.Tarozienė ir V. Kontrimas. Buvo nelengva kovoti, varžovai tikrai pakankamai stiprus, tačiau lydėjo fortūna ir mes iškovojome II- vietą. Parvežėme į globos namus gražią  taurę. Vykdami namo aptarėme visa varžybų eigą bei dalinomės patirtais įspūdžiais.

KERAMIKOS PARODA
Data: 2017-05-26 | Įvertinimas: 1

Macikų soc. globos namų užimtumo grupė „Molinukas“, savo gausiais keramikos lipdiniais, visą gegužės mėnesį džiugino Šilutės miesto, F.Bajoraičio viešosios bibliotekos, Ramučių filialo bendruomenės lankytojus. Parodoje eksponuojami meniniai, įvairių formų ir spalvų eksponatai. Taip pat dekoratyvinę paskirtį turintys indai, sukurti jau sudėtingesnėmis technologijomis. Pasak bibliotekos vedėjos, Raimondos, tie, kurie lankė parodą, turėjo gerą progą savo akimis pamatyti daugybe įdomių akimirkų. Žavėjosi autorių išmone, originalumu ir fantazija.
Esame dėkingi Raimondai, už sudarytą galimybę išreikšti save kaip kūrėjus, būti įvertintiems ir pastebėtiems.

SVEČIAI IŠ KLAIPĖDOS ,,MEDEINĖS“ MOKYKLOS
Data: 2017-05-25 | Įvertinimas: 0

Gegužės 25d. sulaukėme svečių iš Klaipėdos ,,Medeinės“ mokyklos. Mokytojai: A.Ašmantavičienė ir Ž.Žemgulis kartu su mokyklos mokiniais atvyko aplankyti savo buvusių auklėtinių, kurie gyvena Macikų socialinės globos namuose. Mūsų globos namų gyventojai labai šiltai sutiko savo buvusius mokytojus, kuriems negailėjo gražių žodžių. Svečiai apžiūrėjo globos namus, pasidalino patirtimi didinant asmenų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių ugdymo veiksmingumo bei padedant jiems lavintis, mokytis pagal gebėjimus, įveikti socialinę atskirtį.

GYVENTOJA APLANKĖ SAVO MIRUSIŲ TĖVŲ BEI SŪNAUS KAPĄ
Data: 2017-05-23 | Įvertinimas: 0

.

POPIETĖ ,,BENDRAVIMO YPATUMAI"
Data: 2017-05-23 | Įvertinimas: 1

Bendravimas – tai prasminga sąveika tarp žmonių. Bendravimo prigimtis įžvelgiama žmogaus saviraiškoje, jo sugebėjime perduoti kitiems žmonėms tai, ką galvojame, jaučiame, kokiais matome save ir mus supančią aplinką. Bendraudami žmonės ne tik sąveikauja, bet ir pažįsta vienas kitą. Bendraudami su gyventojais, siekiame geriau suprasti juos, nes nuoširdus atsivėrimas turi prasmę. Kartais juk užtenka paprasčiausio palaikymo ir supratimo.

PARODA SKIRTA PAVASARIUI
Data: 2017-05-19 | Įvertinimas: 1
 Paroda skirta Pavasariui.
ŠAUNUS SLAUGYTOJŲ BEI BUHALTERIŲ KOLEKTYVAS
Data: 2017-05-12 | Įvertinimas: 1