Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
UŽIMTUMO GRUPĖS ,,MOLINUKAS" PARODA - ,,ŠILUMA KURIAMA IŠ MOLIO"
Data: 2016-10-27 | Įvertinimas: 0

Spalio 26 d. aktyviausi ir šauniausi „Molinuko“ darbštuoliai Juknaičių pagrindinėje mokykloje surengė savo keraminių dirbinių parodos,  „Šiluma kuriama iš molio“,  pristatymą. Jos tikslas buvo atskleisti kokia įvairialypė gali būti keramika skirtingų kūrėjų rankose. Taip pat šia paroda siekiame parodyti gausų būrį kuriančių žmonių.  Parodos atidarymo proga, bibliotekininkė pasidžiaugė, kad mokyklos erdvės buvo išnaudotos molio darbų parodai eksponuoti ir suteikė puikią galimybę jais pasidžiaugti visai mokyklos bendruomenei, kuri taip gausiai susirinko pristatymo dieną. Tikrai nuoširdžiai apie darbą keramikos dirbtuvėje pasakojo darbų autoriai: Vytautas, Rasa, Tomas, Regina. O Donatas pristatydamas savo keramikos darbus pasakojo, jog tai tik dalelė visų sukurtų darbų. O darbų gausoje matyti įvairiausios mūsų idėjos ir mintys, tik perteiktos molio kalba. Be galo džiaugiamės lankytojų padėkos žodžiais, o labiausiai mažųjų žiūrovų pažadu apsilankyti „Molinuko“ dirbtuvėse.

PABRADĖS SOCIALINĖS GLOBOS NAMŲ SPEKTAKLIS ,,SUGRĮŽIMAI"
Data: 2016-10-24 | Įvertinimas: 0

Spalio 24 dieną globos namuose svečiavosi VŠĮ ,,Mažojo teatro akademijos" Pabradės socialinės globos namų gyventojai su nuostabiu judesio spektakliu ,,Sugrįžimai".  Mūsų gyventojai šiltai priėmė artistus: susidomėję stebėjo vaidinimą, aktyviai dalyvavo vaidybos praktikume. Globos namų direktorė Jovita Andrijauskienė, direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Irena Gimbutienė artistams skyrė daug gražių žodžių bei apdovanojo artistus saldžiomis dovanėlėmis.

PARODA ,,ŽYDĖJIMO STEBUKLAS" EKSPONUOJAMA JUKNAIČIŲ BIBLIOTEKOJE
Data: 2016-10-11 | Įvertinimas: 1
 Paroda ,,Žydėjimo stebuklas"
RUGSĖJO MĖNESIO JUBILIATAI
Data: 2016-09-30 | Įvertinimas: 0

Gimtadienis – asmeninė kiekvieno žmogaus šventė, žyminti žmogaus gyvenimo pradžią. Per gimtadienio šventę tradiciškai pučiamos žmogaus nugyventų metų skaičių simbolizuojančios ant torto uždegtos žvakutės, džiaugiamasi prisiminimais bei patirtimi, kuriuos iki gimtadienio pavyko sukaupti.
Nors pragyventi metai tarsi lapai krinta,
Tokie geri, mieli ir artimi,
Tu nebijok - ne viskas pragyventa,
Daug laukia visko ateity!

RUDENS PARODA
Data: 2016-09-29 | Įvertinimas: 0
 Rudens paroda
RUDENĖLIO ŠVENTĖ
Data: 2016-09-29 | Įvertinimas: 0

Rugsėjo 29d. socialinio darbuotojo padėjėjos, dalyvaujančios socialinio darbuotojo padėjėjo mokymuose, surengė įspūdingą rudens šventę ,,Duonutė - pyragų močiutė".  Nuotaikingoje rudens šventėje už įmintas mįsles, gyventojai buvo apdovanoti rudens gėrybėmis. Visi, taip pat  skanavome gardžia, kepta duonele. O, pačią šventę vainikavo gyventojo, Prano Dapšausko muzikiniai kūriniai.

EKSKURSIJA Į KRETINGOS ŽIEMOS SODĄ
Data: 2016-09-28 | Įvertinimas: 0

Rugsėjo 28 d. išvykome į Kretingą, kur  aplankėme nuostabią prie vienuolyno  esančią Kretingos bažnyčią. Ši bažnyčia, mus sužavėjo savo didingumu, senovės didybe. Taip pat, aplankėme Kretingos žiemos sodą ir muziejų. Kretingos muziejus įkurtas 1935 metais. Penkiose dvaro pastatuose aplankėme: grafų Tiškevičių rūmus su žiemos sodu, buvusią  ratinę, vandens malūną, ūkvedžio namus, ūkinius pastatus.  Matėme pastatytą astronominį kalendorių su Saulės laikrodžiu, fontaną, bei pasivaikščiojome  įrengtu „Atminties taku“. Mus, visus, sužavėjo dvaro malūne įrengta etnografijos ekspozicija „Saulės ratu“  bei ūkvedžio namo kiemelyje įrengta akmens skulptūrų ekspozicija  “Žymiausiems Kretingos krašto žmonėms“.
Grįždami namo, dar užsukome prie jūros ir  aplankėme „Olandų kepurės“  iškišulį. Namo grįžome pilni įspūdžių bei gera nuotaika.

,,NEUŽMIRŠTUOLĖS" OBUOLIŲ GARDĖSIS
Data: 2016-09-28 | Įvertinimas: 1

Globos namų gyventojai virtuvėlėje geba užsiimti maisto savo poreikiams ruošimu, taip pat turi  galimybę mokytis  stalo serviravimo. Šiuo metu, globos namų gyventojų iškepto rudeninio gardėsio kvapas, visiems sužadino jausmus  primenančius vaikystę bei sodo obuolių aromatą.

SOCIALINIŲ DARBUOTOJŲ KOLEKTYVAS
Data: 2016-09-27 | Įvertinimas: 1
Socialinių darbuotojų kolektyvas

 

MIELI SOCIALINIAI DARBUOTOJAI, SOCIALINIŲ DARBUOTOJŲ PADĖJĖJAI
Data: 2016-09-27 | Įvertinimas: 0

Žmogui, kaip ir medžiui, reikia saulės,
Žmogui, kaip ir medžiui, reikia šilumos.
Daug pasauly medžių, daug žmonių pasauly,
Žmogui, kaip ir medžiui, reikia atramos.
Reikia atsiremti, į kažką tvirtesnį,
Reikia taip, kaip saulėn tiest rankas.
Žmogui reikia meilės ir kažko stipresnio,
Reikia kad pamiltų lūžtančias šakas...

      Jūs esate arčiausiai žmogaus, kuriam reikia pagalbos, kuris šiandieniniame pasaulyje nesijaučia saugus. Nuoširdžiai dėkojame už kasdieninį darbą, už rūpestį, gebėjimą įsiklausyti, suprasti, norą padėti kitam. Linkime tarpusavio supratimo ir sutarimo dirbant komandoje. Tegul Jūsų širdyse niekuomet netrūksta rūpestingumo, nuoširdumo ir žmogiškumo, o darbas teikia džiaugsmo.

                                                                                                                                            Administracija

                                                                                                                          

 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27