Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel./faks. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
DĖMESIO!
Data: 2020-11-27 | Įvertinimas: 73

AKTUALI INFORMACIJA GYVENTOJŲ ARTIMIESIEMS IR GYVENTOJAMS

Vadovaujantis: LR Sveikatos apsaugos ministro - Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. birželio 17 d. sprendimu Nr. V–1496 “Dėl būtinų sąlygų lankant asmenis stacionariose socialinės globos įstaigose“, LR Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. birželio 23 d. sprendimu Nr. V-1539 „Dėl būtinų sąlygų lankant asmenis stacionariose socialinės globos įstaigose”, Macikų SGN direktoriaus įsakymu patvirtinta „Gyventojų lankymo tvarka  dėl COVID-19 ligos prevencijos ir kontrolės“ (atsisiųsti) atnaujinamas globos namų gyventojų lankymas.
Į globos namus neįleidžiami asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).
Asmenis, atvykusius į globos namus, prašome laikytis saugaus atstumo vienas nuo kito ir asmens higienos (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir kt). Rekomenduojame bendrose patalpose naudoti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

 

SVARBI  INFORMACIJA GYVENTOJŲ ARTIMIESIEMS !!!

Dėl didėjančių COVID - 19 užsikrėtusiųjų skaičiaus visoje šalyje, taip pat ir socialinės globos įstaigose, laikantis infekcijų plitimo prevencijos, mūsų įstaiga Jūsų labai prašo, esant ne būtinybei, laikinai susilaikyti nuo lankymo artimųjų,  išskyrus atvejus, kai lankymasis įstaigoje susijęs su pareigų atlikimu, mirštančiųjų lankymu.
Mes suprantame Jūsų norą aplankyti savo artimuosius, tačiau prašome būti supratingais, kiekviena diena mums yra iššūkis susijęs su nerimu, siekiame apsaugoti gyventojus, kadangi dauguma gyventojų priklauso rizikos grupei dėl amžiaus ir sveikatos problemų.
Įstaigos darbuotojai pasiruošę užtikrinti jūsų bendravimą su artimaisiais ir informacijos teikimą jums patogiu būdu:  telefonu, el. paštu ar kitomis komunikavimo priemonėmis.
Paskambinę žemiau nurodytais skyrių tel. nr., norimus perduoti daiktus/maistą galėsite perduoti per darbuotojus. Daiktus prašome sudėti į plastikinį maišelį, kad juos galėtume kruopščiai nudezinfekuoti alkoholine dezinfekcijos priemone. Ant perduodamo paketo būtinai nurodykite gyventojo vardą, pavardę.

Visada atsakysime Jums į visus iškilusius klausimus:

Telefonai pasiteiravimui:

Budintis slaugytojas: Tel.: 8 616 41189


Darbo dienomis skambinti socialiniams darbuotojams:

8 684 18216

IV korpusas 1 aukštas

8 684 18258

IV korpusas 2 aukštas

8 684 18265

IV korpusas 3 aukštas

8 684 18324

III korpusas

8 684 18438

II korpusas

8 684 18574

I korpusas 1 aukštas

8 684 18741

I korpusas 2 aukštas

 

 

 

 

 

 

               

 

 

 

 

 

 

ADMINISTRACIJA


DARBO PASIŪLYMAI

Gydytojas psichiatras (-ė)  -  0,5 etato
Reikalavimas -turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su magistro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą, gydytojo psichiatro profesinė kvalifikaciją ir galiojančią licenciją verstis medicinos praktika pagal gydytojo psichiatro profesinę kvalifikaciją.
Darbo užmokestis - pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas 5,6 - 5,9 (su magistro laipsniu didinama 20 proc.).

Virtuvės darbininkas (-ė)  
Darbo užmokestis – minimali mėnesinė alga.

                                                                                                       Informacija teikiama  tel. 8 441 56572.

 

 

ADVENTO POPIETĖS
Data: 2020-11-27 | Įvertinimas: 5

Kiekvienoje socialinėje grupėje  vyko adventui skirtos popietės. Liaudies kalendoriuje adventas – rimties, dvasinio apsivalymo metas, ūkinių darbų pabaiga. Prasidėjęs Šv. Andriejaus dieną, jis tęsiasi keturias savaites ir baigiasi Kalėdomis. Adventas yra rimties, susikau­pimo, susilaikymo nuo triukš­mingų pasilinksminimų, tačiau taip pat vis didėjančio džiaugsmo laikas. Uždegus pirmąją advento žvakutę, globos namų gyventojai bei darbuotojai vieni kitiems palinkėjo adventinio laikotarpio metu susikaupimo, metų darbų apmąstymo bei gražios artėjančios Šv. Kalėdų šventės laukimo.
 

SU GIMTADIENIU!
Data: 2020-11-26 | Įvertinimas: 2

O gyvenimas ima kaip duoklę,
Mūsų juoką, svajones ir džiaugsmus,
Bet už tai dovanoja mums laimę ir
Dar vienus gražiai nugyventus metus...
Su gimtadieniu visiems socialinės grupės „Jovaras“ grupės gyventojams, gimusiems šį nuostabų rudens mėnesį !
 
RUDENS PIEŠINIAI
Data: 2020-11-19 | Įvertinimas: 3

Socialinės grupės „Jovaras“ vyrai šią rudens popietę susirinko sudalyvauti rudeniškų piešinių spalvinimo terapijoje. Veiklai juos sukvietė darbuotojos: Natalija Plotnikova, Gitana Šidlauskaitė ir Živilė Žebrauskaitė. Vyrai naudojosi įvairiomis piešimo priemonėmis. Popietėje netrūko diskusijų, geros nuotaikos bei džiaugsmo savo atliktais darbais. Greitai temstančiais vakarais, tokie smagūs susiėjimai praskaidrina mūsų nuotaikas bei paįvairina socialinės grupės kasdienybę.

                                                                                                                                              Socialinė darbuotoja Daiva Mejerienė

POPIETĖ „ APIE DRAUGYSTĘ IR DRAUGUS“
Data: 2020-11-17 | Įvertinimas: 2

„Vienas ištikimas draugas yra vertas dešimties tūkstančių giminaičių“ (Euripidas). „Geras draugas – tai keturlapis dobilas: sunku rasti, laimė turėti“ (Airių patarlė). Šiais žodžiais pradėta popietė socialinėje grupėje „Jovaras“. Socialinėje grupėje „Jovaras“ buvo organizuota popietė apie draugystę ir draugus tolerancijos dienai paminėti. Socialinio darbuotojo padėjėja Nijolė Pagalienė pravedė pokalbį kaip tampama draugais ir kodėl jie tokie svarbūs gyvenime.

                                                                                                                        Socialinė darbuotoja Vilma Šperbelienė

PARODA ,,RANKA PASIEKIAMI MOLIO STEBUKLAI"
Data: 2020-11-13 | Įvertinimas: 3

Užimtumo grupė „Molinukas“, savo keramikos lipdinius eksponavo Šilutės m. F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Juknaičių filialo bendruomenės lankytojams. Parodoje eksponuojami naujausi kurti, puoselėti lipdiniai: žvakidės, vazos, įvairūs indai bei interjero detalės. Kurdami mielai naudojamės kiekviena galimybe pažinti ir išbandyti naujas technikas. Lipdiniai su žolelių ir augalų įspaudais sulaukia ypatingo lankytojų dėmesio. Kaskart pažadame, jog mūsų darbai dar ne kartą džiugins visų širdis.
Mes džiaugiamės ir tikrai didžiuojamės savo „Molinuko“ grupės keramikais, kurių dėka mes turime pačių gražiausių spalvotų, ypač kruopščiai pagamintų darbų. Keramikos gaminiai yra tarsi mūsų vizitinė kortelė. Malonu, jog kūryba mums duoda galimybę tobulėti.

                                                                                                                                      Socialinė darbuotoja Beata Vaitelienė

POPIETĖ ,,LIGOS IR SVEIKATA"
Data: 2020-11-11 | Įvertinimas: 6

Socialinėje grupėje ,,Neužmirštuolė" vyko popietė apie sveiką gyvenseną. Sveika gyvensena yra plati sąvoka apimanti ne vieną gyvenimo sritį. Daugelis nori gyventi sveikai, tačiau nežino nuo ko pradėti. Gyventojos suprato, kas yra sveikos gyvensenos esmė, tai asmens higiena; žalingų įpročių atsisakymas; sveika mityba; fizinis aktyvumas; streso kontrolė; sveika aplinka; medicininė priežiūra. Sveikos gyvensenos receptas – tai kelias į ilgaamžiškumą.

                                                                                                                               Socialinė darbuotoja Vaida Jančauskienė

,,PYRAGŲ DIENOS" TRADICIJA
Data: 2020-11-06 | Įvertinimas: 6

Jau daugiau nei dešimtmetį Lietuvoje puoselėjama – „Pyragų dienos“ tradicija. Nors dėl pasaulinės pandemijos, šiuo metu daug kam „ne pyragai“, tačiau socialinės grupės ,,Aušra“ gyventojai  tikrai negali sustabdyti nuostabios iniciatyvos ir  pasidalinti ne tik savo pačių iškepto pyrago gabalėliu, bet ir širdies gerumu su šalia esančiais. Priešingai, šis laikas yra idealus susimąstyti ne tik apie save, bet ir tuos, kuriems dar sunkiau nei daugeliui mūsų, ir geriems, prasmingiems darbams daryti.

                                                                                                                      Socialinė darbuotoja Vaida Barbaraušienė

GRUPINIO GYVENIMO NAMUOSE - ,,PYRAGŲ DIENA"
Data: 2020-11-06 | Įvertinimas: 5

Grupinių gyvenimo namų gyventojai paminėjo pyragų dieną, kadangi negalime dalintis su kitais šiuo pyragu, tai siunčiame receptą ir siūlome pasigaminti šį nesudėtingą pyragą su obuoliais. Jums reikės: 6 obuolių, pusę litro miltų, 6 kiaušinių pusė litro cukraus, nors mes dedam mažiau - viską sumaišom sudedam nuluptus obuolius ir kepame- skanaus!

                                                                                            Grupinio gyvenimo namų socialinė darbuotoja Renata Benediktavičė

RUDUO YRA NUOSTABUS!
Data: 2020-11-05 | Įvertinimas: 7

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių ruduo yra nuostabus tai: dėl ananasiniu obuolių, dėl spalvų, kurios yra daug ryškesnės už pavasario žalumą, dėl krentančių lapų... Socialinės grupės ,,Užuovėja“ gyventojos grožėdamosios rudens vaizdais kalbėjo: ,,jog viskam savas laikas, net ir krentančiam lapui.“                         

                                                                                  Socialinės darbuotojos Aušra Jukniene, Gitana Baubkienė, Laima Jautakiene

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101