Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
"Prie židinio"

Kas rytą moterys, mėgstančios rankdarbius, skuba į užimtumo grupę "Prie židinio". Šią užimtumo grupelę lanko 20 moterų. Čia jauki aplinka, kurioje galima atsipalaiduoti ir užsiimti mėgstama veikla. Moterys mokosi naujų rankdarbių. Šio būrelio vadovė moko, parodo, pataria, kaip padaryti rankdarbį, kad jis būtų gražus, įdomus ir patrauklus, kaip suderinti spalvas. Darbelis parenkamas atsižvelgiant į gyventojos pomėgius ir galimybes.
Šioje grupėje yra siuvinėjami paveikslai, staltiesėlės, neriami vąšeliu žaislai ir servetėlės, siuvamos lėlės, iš medžiagos daromos gėlės, piešiama. 
Mokomės naujų technologijų, ieškome naujų idėjų, kurias vėliau bandome realizuoti. Šiuo metu iš odos  daromi paveikslėliai, servetėlės, padėkliukai, oda dekoruojami gėlių vazonai, vazos. Mokomės dekoruoti rankdarbius juostelėmis, karoliukais, siuvinėti blizgučiais. Taip pat mokomės darbelių ir iš špono. Užimtumo būrelyje "Prie židinio" moterys turi puikią galimybę kurti ir realizuoti save.
Neretai yra organizuojamos gyventojų darbelių parodos tiek pačiuose globos namuose, tiek Šilutės rajono bibliotekose. Taip pat dalyvaujame Vilniuje rengiamose "Neįgaliųjų dienose", kur eksponuojame savo rankdarbius. Mūsų darbelius mielai eksponuoja Šilutės rajono bibliotekos. Kiekvienais metais yra sudarinėjamas parodų grafikas, kur žmonės gali pamatyti mūsų darbus. 
Mes labai džiaugiamės, kad yra įvertinami mūsų rankdarbiai ir sulaukiame pagyrimų.

 

 

Informacijos atnaujinimo data: 2021-01-08

 1  2