Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Metalo darbai

Kiekvienam globos namų gyventojui sudaroma galimybė atsiskleisti, bei daryti kažką daugiau - būti vertingais platesne prasme, liečiantis prie metalo, pajaučiant jo galią. Užimtumo grupę lanko 12  įvairaus amžiaus socialinės globos namų gyventojų, iš jų visi vyrai.
Grupės naujokai pradeda nuo pirmųjų įgūdžių pradmenų t.y. susipažįstant su metalo rūšimis bei savybėmis, jų apdirbimo technologijomis, kompozicijos pagrindais bei darbo saugos reikalavimais. Taigi, siekiame dirbti atsakingai, savarankiškai ir kruopščiai, organizuoti savo darbą, efektyviai bendrauti su kiekvienu individualiai bei grupe. Užimtumo grupėje gyventojai įgauna naujų gebėjimų atradimo ir jų plėtojimo arba turimo talento tobulinimo, pasitikėjimo savimi stiprinimą sėkmingai nusistačius ir pasiekus tikslą, supratimą apie savo galimybes gilinimą, savęs motyvacijos stiprinimą, socialinį bendravimą bei malonumą.
Būtent teikiamų paslaugų specifika leidžia mums suburti vienokią ar kitokią negalią turinčių žmonių ratą. Tai - puikūs asmenys, dažnai pasižymintys neišblėstančia motyvacija, kuri mus visus veda į priekį ir leidžia pateikti unikalius gaminius. Nuolatinis tobulėjimas – yra mūsų sėkmingos veiklos pagrindas.

 

 

Informacijos atnaujinimo data: 2022-03-01