Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
NEĮGALIŲJŲ SPORTO ŠVENTĖ PRIEKULĖJE ,,AŠ IR TU SPORTUOKIME KARTU"
Data: 2023-07-12 | Įvertinimas: 7
.
TARPTAUTINĖ ŽMONIŲ SU NEGALIA FUTBOLO LYGOS „SENI CUP 2023“ VARŽYBOS
Data: 2023-05-25 | Įvertinimas: 7

Gegužės 24d. Prienuose vyko tarptautinis žmonių  su negalia mini futbolo turnyras „SENI CUP  2023" . Tai,  jau 15-asis turnyras, kuriame dalyvavo 15 komandų iš įvairių Lietuvos socialinės globos namų. Šią gražią tradiciją,  kiekvienais metais organizuoją  UAB TZMO Lietuva. Mūsų komandai atstovavo sportininkai: Vidas L., Aivaras M., Ramūnas J., Valentinas L., Ramūnas Z., Andrius N. ir Andrej S. Gerą pusdienį Prienų stadione vyko įnirtingos futbolo kovos. Kaip ir visada, po kiekvienų rungtynių vieni džiaugėsi pergale, kiti truputį liūdėjo dėl pralaimėjimo, bet visi renginio dalyviai buvo apdovanoti prizais ir dovanomis. Lietuvos futbolo federacija, kiekvienai komandai įteikė bilietus į Europos čempionato atrankos rungtynes: Lietuva – Bulgarija, kuriuos vyks birželio 16 d. Kaune. Taip pat dalyvius džiugino dainininkas Radžis Aleksandrovičius (Radži).

RESPUBLIKINĖS BOČIOS VARŽYBOS
Data: 2023-02-03 | Įvertinimas: 6

Jurdaičių socialinės globos namuose vyko respublikinės bočios žaidimo varžybos, kuriose dalyvavo 20 komandų iš įvairių Lietuvos globos namų. Macikų socialinės globos namus atstovavo trys komandos, laimėjo 1-ą ir 3-ą vietas, namo parvežė dvi taures ir medalius. Didžiuojamės savo komandomis ir džiaugiamės pasiektais laimėjimais.

DRAUGIŠKOS KREPŠINIO RUNGTYNĖS
Data: 2023-01-26 | Įvertinimas: 5

Šiandien vykome į Traksėdžių Šilojų mokyklą žaisti draugiškų krepšinio rungtynių. Džiaugiamės mūsų draugyste ir bendradarbiavimu, kuris tęsiasi jau ne vienerius metus. Didžiausias mūsų visų laimėjimas - draugystė ir gerai praleistas laikas.

RESPUBLIKINĖS ŽMONIŲ SU NEGALIA PLAUKIMO VARŽYBOS
Data: 2022-09-29 | Įvertinimas: 7

Rugsėjo 28 d. dalyvavome Respublikinėse žmonių su negalia plaukimo varžybose Šiauliuose, kurias organizavo plaukimo centras „DELFINAS“. Dalyvavo 7 komandos: Linkuvos SGN, Šiaulių „DERME“, Šiaulių socialinių paslaugų centras „GODA“, Lavėnų SGN, Šiaulių sanatorinė mokykla, Spindulio ugdymo centras, Macikų SGN. Macikų SGN atstovavo: Renata, Vincas, Valentinas, Artūras, Vyjontas, kartu vyko ir palaikymo komanda – sirgaliai. Globos namų sportininkai plaukė laisvu stiliumi 25 metrus ir nugara 25 metrus. Sportininkai iškovojo savo amžiaus grupėse 5 – pirmas vietas ir 2 – antras vietas. Smagu, kai po ilgo laiko, vėl galėjome susitikti ir bendrauti su savo bičiuliais bei varžytis tarpusavyje plaukimo varžybose. Grįžus visus sportininkus pasveikino globos namų direktorius, pabendravome, pasidžiaugėme pasiektais rezultatais bei į globos namus parvežta taure bei medaliais.

LIETUVOS SOCIALINĖS GLOBOS NAMŲ IR SPECIALIOSIOS OLIMPIADOS KLUBŲ PARKO TINKLINIO VARŽYBOS
Data: 2022-09-16 | Įvertinimas: 8

Jurdaičių socialinės globos namuose vyko specialiosios olimpiados klubų parko tinklinio varžybos, kuriuose dalyvavo 6 komandos. Mūsų globos namų komandai atstovavo: Vidas, Andrej, Ramūnas, Artūras ir Individualios priežiūros darbuotojas Vytas. Žaidėme dvejuose pogrupiuose: A pogrupyje užėmėme 1 vietą, o B pogrupyje 1 vieta atiteko Jurdaičių SGN komandai. Smagu, kad sudalyvavome organizuotuose varžybose, esame labai patenkinti savo laimėjimu. Sportininkai po gan ilgos pertraukos susitikę su kitomis komandomis bendravo, dalinosi įspūdžiais. Grįžtant pakeliui aplankėme kryžiaus kalną.

IŠVYKA Į PRIEKULĖS SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRE VYKUSIĄ SPORTO ŠVENTĘ „SPORTUOKIME SU DRAUGAIS“
Data: 2022-07-04 | Įvertinimas: 12
.
SPORTO ŠVENTĖ ,,BOCCIA VIENIJA MUS“ 2022 m.
Data: 2022-05-27 | Įvertinimas: 11

Gegužės 26 dieną globos namų gyventojai dalyvavo Klaipėdoje vykusioje, BĮ neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė" bendruomenės suorganizuotoje neįgaliųjų sporto šventėje „Boccia vienija mus". Renginyje dalyvavo 30 komandų iš visos Lietuvos. Tokie susitikimai yra labai svarbūs ir reikalingi, bendraudami galime užmegzti artimesnius ryšius, dalintis patirtimi ir tobulėti.

SENI CUP 2022 TURNYRAS
Data: 2022-05-24 | Įvertinimas: 11

Globos namų gyventojai dalyvavo „Piešiam SENI CUP“ 2022 Lietuva turnyre nuotoliniu formatu. Nesvarbu balsavime užimta vieta, svarbiausias mūsų pasiekimas – vienybė, draugystė ir vienas kito palaikymas. Nuoširdžiai dėkojame TZMO Lietuva darbuotojams už šiandien pristatytus apdovanojimus: taurę, medalius ir dovanėles.

                                                                                                                                 Socialinė darbuotoja Aušra

KALĖDINIS BOULINGO TURNYRAS ŠIAULIUOSE
Data: 2021-12-02 | Įvertinimas: 9

Globos namų sportininkai vyko į Šiaulius dalyvauti Kalėdiniame boulingo turnyre.  Po ilgo laiko džiaugiamės, jog galėjome vėl sudalyvauti varžybose, nes visi pasiilgę išvykų. Boulingo turnyre dalyvavo 12 komandų, globos namams atstovavo: Vidas, Renata, Aivaras, Alfonsas, Vincas. Sportininkai užėmė 6 – tą vietą, labai didžiuojamės pasiektais rezultatais.

                                                                                                                                  Socialinė darbuotoja Aušra

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13