Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
PABŪKIME DRAUGE
Data: 2021-05-26 | Įvertinimas: 10

Klaipėdos valstybinės kolegijos studentė Inga socialinės grupės ,,Neužmirštuolė“ gyventojoms papasakojo, kad draugystė -  pats gražiausias ir tyriausias jausmas, kuris kiekvienam suteikia svajonių sparnus. Draugas – tai vienaip ar kitaip mūsų antrasis „aš“, su kuriuo gali kalbėti apie viską, gali sėdėt ir paprasčiausiai tylėt - ta tyla nei vieno iš mūsų nežeidžia, nes draugai vienas kitą supranta ir be žodžių. Pabūkime drauge...
                                                                                                                                          Studentė Inga

PREVENCINĖ POPIETĖ ,,ALKOHOLIO POVEIKIS ŽMOGAUS ORGANIZMUI"
Data: 2021-05-25 | Įvertinimas: 10

Socialinėje grupėje ,,Užuovėja“ vyko prevencinė popietė tema ,,Alkoholio poveikis žmogaus organizmui".  Šio pokalbio tikslas buvo išsiaiškinti alkoholio poveikį žmogaus organizmui bei sužinoti kokias ligas sukelia ši priklausomybė. Socialinio darbuotojo padėjėjos Vilma ir Alma gyventojoms papasakojo apie ilgalaikio ir trumpalaikio alkoholio poveikį, jo negrįžtamą žalą organizmui. Pokalbio metu visi supratome, jog alkoholis – tai žmogaus vidinis priešas.
                                                                                                                                      Socialinės darbuotojos G.Baubkiene, A.Juknienė

GIMTADIENĮ ŠVĘSKIME DRAUGE!
Data: 2021-05-20 | Įvertinimas: 10

Žmogus nepakeičiamas laike, nepakartojamas žemėje. Kiekvienas skleidžia savo ypatingą šviesą. Istorija skaičiuoja šimtmečius, žmogus - metus, valandas, dienas, tad šios dienos popietė buvo skirta moterims gimusioms gegužės mėnesį. Renginį organizavo socialinio darbuotojo padėjėjos Vilma ir Alma.
                                                                                                              Socialinės darbuotojos Aušra Juknienė, Gitana Baubkienė

MODELINO GALIA
Data: 2021-05-20 | Įvertinimas: 12

Modelinas yra daugkartinio naudojimo, nes nepavykus ką nors nulipdyti, galima perdaryti iš naujo, transformuoti. Modelinas labai malonus liesti, nes jis yra labai minkštas. Minkant modeliną dirba gyventojų rankų raumenys. Kūrybiniai darbeliai iš modelino globos namų gyventojams duoda daug naudos: lavina vaizduotę, sensoriką, smulkiąją motoriką, ugdo dėmesį, susikaupimą, kantrybę, didina pasitikėjimą savimi, mažina stresą ir įtampą. Globos namų gyventojai džiaugėsi išbandę modelino galią.
                                                                                                                                     Užimtumo specialistė Saulė Overlingienė

DĖKOJAME UŽ FANTASTIŠKĄ DOVANĄ
Data: 2021-05-20 | Įvertinimas: 9

Socialinėms įstaigoms, tame tarpe ir mūsų globos namams, perduoti 6 specializuoti automobiliai. Juose sumontuoti keltuvai neįgaliojo vežimėlio pervežimui, automobilis gali vežti 2 neįgaliuosius vežimėliuose. Naujutėlaitį automobilį mums perdavė Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius Alvydas Masiulis. Perdavime dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos viceministrė Vilma Augienė. Džiaugiamės šia fantastiška dovana ir tuo kad mūsų neįgalūs gyventojai keliauti galės komfortabiliai ir saugiai.

GRAŽI BUNDANČIO PAVASARIO GAMTA...
Data: 2021-05-11 | Įvertinimas: 7

Socialinės grupės ,,Jovaras” vyrai lydimi socialinio darbuotojo padėjėjų Nijolės ir Dalios išėjo pasivaikščioti į šalia esantį parką, paieškoti pavasario dovanojamų spalvų. Laikas esant tokiam puikiam orui neprailgo, o įvairiausių spalvų gamtoje atrasti taip pat pavyko gausybę...

                                                                                                                         Socialinė darbuotoja Daiva Mejerienė

SPAUDOS ATGAVIMO, KALBOS IR KNYGOS DIENA
Data: 2021-05-07 | Įvertinimas: 6

Socialinėse grupėse, globos namų gyventojai paminėjo Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Gyventojai skaitė eiles, žiūrėjo filmą kaip spausdinamos knygos, pagerbė kovotojus už lietuvišką žodį, knygą ir spaudą. Pasak gyventojo Algirdo ,,Mes skaitome norėdami praturtinti emocijas, pajausti kitų žmonių gyvenimą, jų dvasinį pasaulį, patys nusiraminti, knygose ieškome gyvenimo prasmės“.
                                                                                                                                 Užimtumo specialistė Stefanija Lazdauskienė

KRUOPŠTAUS DARBO REZULTATAS
Data: 2021-05-06 | Įvertinimas: 9

Užimtumo grupę „Floristika“ lankanti Giedrė atsinešė savo nusipirkta 5000 dalių dėlionę. Kartu su drauge Regina ją sustatė ir gavosi labai gražus paveikslas, kurį sugalvojome suklijuoti ant kieto paviršiaus -plaušo. Mums labai šauniai pavyko tai padaryti, o Giedrė galės pasipuošti savo kambarį kuriame gyvena.
                                                                                                                             Užimtumo specialistė Saulė Overlingienė

MES UŽ ŠVARIĄ IR TVARKINGĄ APLINKĄ
Data: 2021-05-03 | Įvertinimas: 5

Pavasaris daugeliui asocijuojasi su nauja pradžia, sugrįžimu, gamtos atbudimu bei savo namų ir aplinkos tvarkymu. Taigi, atėjo laikas užimtumo grupės „Molinukas“ darbštuoliams atsiraitoti rankoves ir rimtai padirbėti. Rūpintis aplinka, švariai ir sveikai gyventi – mūsų pareiga. Džiaugdamiesi puikia pavasario popietę, bendraudami ir gėrėdamiesi jau pražydusia gamta kibome į darbus. Talkoje visi dirbome drauge: kartu sodinome, vežėme karutyje žemes, purenome žemę, kasėme, laistėme, atnaujinome augaliją, grąžinome aplinką naujomis gėlėmis, netgi sodinome ir svogūnus. Manome, jog darbas žmogui yra labai svarbi, prasminga veikla. Rūpinimasis gamta, augalais savotiškai skatina juos rūpintis ir kitais, jaustis atsakingais, ugdo kantrybę ir žinoma, skatina kūrybiškumą. Ką gi, šauniai prabėgo dienelė: darbai atlikti, visi pajudėjom, padirbėjom, pabuvome kartu, pabendravom, todėl smagiai galėsime kasdien grožėtis mūsų gėlyno aplinka.

                                                                                                                                   Socialinė darbuotoja Beata Vaitelienė

TIK MOTULĖS ŠIRDYJE
Data: 2021-05-02 | Įvertinimas: 9

Kas paleido kaip margą drugelį
Mane žemės žieduos paskraidyti,
Kas pasaulin nežinomą kelią
Man parodė? – Mamytė, mamytė!
Šviesios šviesios žvaigždžių kekės,
Žemėn linkdamos, žydės,-
Tik motulės šviesios akys
Man šviesesnės už žvaigždes.