Macikų socialinės
globos namai
Šilutės Pensionatas
Macikų socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai.

Valstybės biudžetinė įstaiga

Vilties g. 2, Macikų kaimas, Šilutės seniūnija

LT-99156 Šilutės rajonas

Tel. 8 441 56571

El.paštas info@macikaigloba.lt
Juridinių asmenų registras

Įstaigos kodas 190796943

A/s LT 474010043500336201 
Luminor Bank AB
Naujienos
SVEIKINAME SPALIO MĖNESĮ GIMUSIUS
Data: 2022-10-31 | Įvertinimas: 10

Bėga metai ir gyvenimo knygoje daugėja patirtimi išrašytų puslapių... Tebus daugiau džiaugsmu ir laime papuoštų istorijų. Kuo mažiau – liūdesio paliestų eilučių. Su gražiu gimtadieniu. Kuo didžiausios sėkmės.

PREVENCINĖ POPIETĖ „KAIP IŠLIKTI MATOMU KELYJE TAMSIUOJU PAROS METU?“
Data: 2022-10-28 | Įvertinimas: 10

Atėjus tamsiajam metų sezonui – pats laikas kalbėti apie saugumą kelyje. Globos namų gyventojams buvo primintos pagrindinės saugaus eismo taisyklės skirtos pėstiesiems, keleiviams ir dviratininkams. Popietės metu kalbėjome apie šviesą atspindinčių atšvaitų, liemenių dėvėjimo svarbą tamsiuoju paros metu, kuriuos privaloma nešioti. Išlikime matomi kelyje, saugokime save, gerbkime vairuotojus ir būkime budrūs tamsiuoju paros metu!

„SENOSIOS KERAMIKOS PĖDOMIS“
Data: 2022-10-20 | Įvertinimas: 8

Užimtumo studijos „Molinukas“ lankytojams ir globos namų gyventojams buvo organizuotas edukacinis užsiėmimas, kur susipažino su senosios baltų keramikos istorija.  Gilinosi į senovinės puodininkystės amatą ir lipdinių gamybą, tuo laikotarpiu naudotas įvairias technikas, formas ir dekorus. Analizavo senovinių buities indų virvelinę ornamentiką. Gerai leisdami laiką, su pasišnekėjimais ir šypsenomis, įgytas žinias galėjo pritaikyti praktiškai. Pasitelkę vaizduotę, kūrėjai nulipdė daugybę puikių, senovę menančių puodynaičių.  Dirbdami kartu, stengėmės atsipalaiduoti, laisvai reikštis ir pajusti kūrybos džiaugsmą.

GARBINGAS 90-MEČIO JUBILIEJUS
Data: 2022-10-17 | Įvertinimas: 7

Dienos barstė džiaugsmo ir skausmo žiedlapius, tarsi rudeniniai lapai biro rūpesčiai, kaip vanduo upėje skubėjo metai. Jie nusinešė jaunystės nerimą, pastatė ir sugriovė ne vieną svajonių pilį, tačiau mainais padovanojo gyvenimiškąjį patyrimą ir išmintį, įrašė į širdį daug šviesių prisiminimų...

Socialinėje grupėje „Saulėlydis“ gražaus ir garbingo 90-ojo jubiliejaus proga gyventoją Emiliją sveikino anūkės, darbuotojai ir gyventojos.

LAUKO BIBLIOTEKA
Data: 2022-10-07 | Įvertinimas: 12

Knygų skaitymas – vienas prasmingiausių laisvalaikio leidimo būdų. Kviečiame visus praverti knygų namelio duris ir pasiimti dėmesį patraukusią knygą, o jei turite - į knygų namelį įdėti perskaitytą ar nereikalingą savo knygą, kad ir kiti patirtų skaitymo malonumą. Džiaugiamės, kad pavyko įgyvendinti brandintą idėją – įrengti naują edukacinę erdvę.

RUDENS ŠVENTĖ
Data: 2022-10-06 | Įvertinimas: 11